KRUSZYWA DEKORACYJNE

Oferowane przez nas najwyższej jakości kruszywa do kształtowania krajobrazu, pozwalają łączyć to co najlepsze w naturze z Twoją koncepcją zagospodarowania przestrzeni w ogrodzie i wokół domu.

OTOCZAK THASSOS
Otoczaki Thassos cechują się świetnym wyglądem oraz błyszczącą otoczką. Idealnie nadają się do aranżacji ogrodowych.
GRYS GRANITOWY (DALAMTYŃCZYK)
Grys granitowy potocznie zwany Dalmatyńczykiem to kamień wykorzystywany w dekoracjach ogrodów. jest niezastąpione do wysypywania pustych miejsc między roślinami.Nadaje się również do wysypania ścieżki czy oczka wodnego.
GRYS MARMUROWY
Nadaje się idealnie jako podsypka alejek, rabatek, opasek budynków itp. Grys znakomicie sprawdza się też jako dekoracyjny element tworzenia małej architektury.
GRYS BAZALTOWY
Polecany do dekoracji rabatek, zasypywania kostki granitowej, na odbojówki - opaski wokół domu, jest bardzo twardy - idealny na ścieżki i podjazdy. Znakomicie sprawdza się w akwarium i terrarium, zapewnia dobre ukorzenianie się roślin.
GRYS THASSOS
Grys należy do rodzinny thassos, wyróżniają je prawie nieskazitelna biel. W swojej strukturze posiada drobiny kwarcytu, pięknie mieniące się w słońcu. Idealnie kontrastuje z ciemnymi elewacjami i granitowymi ogrodzeniami.
KORA KAMIENNA
Kamienna kora swoim wyglądem przypomina tradycyjną korę drzew,‭ ‬którą efektownie zastępuje.‭ Znakomicie sprawdza się w wykończeniu ogrodów na zboczu lub skarpie maskując wszelkie niedoskonałości.
GRYS BIANCO CARRARA
Stososwany jest jako kamień dekoracyjny i okładzinowy. Jego cechą charakterystyczną jest szare użylenie, które odcina się od jego białej powierzchni.
GRYS GREEN SERPENTYNIT
Idealny do wysypywania na rabatach i kwietnikach, gdzie podnosi ich walory estetyczne, nadaje ostatniego szlifu aranżacji. Nadaje się do zasypywania kostki granitowej, podjazdów i alejek. Przydatny do ozdabiania brzegów oczek wodnych. Świetnie prezentuje się pod drzewami i krzewami czy jako opaska wokół budynku.
GRYS CZERWONY
Kamienna kora swoim wyglądem przypomina tradycyjną korę drzew,‭ ‬którą efektownie zastępuje.‭ Znakomicie sprawdza się w wykończeniu ogrodów na zboczu lub skarpie maskując wszelkie niedoskonałości.
ŻWIR KOLOROWY
Świetnie nadaje się do dekoracji w ogrodach w celu zabezpieczenia ścieżek przed wydeptaniem oraz pomaga w zahamowaniu rozrostu chwastów. Pięknie prezentuje się w rabatach i w donicach. Jest całkowicie neutralny i nie wchodzi w żadną reakcję z roślinami, a tym samym świetnie je zabezpiecza przed wysuszeniem.

Oferujemy korzystne warunki dostaw i płatności!